Úvod » Výcvik » Preworkshopy k výcviku

Preworkshopy k výcviku

Úvod do výcviku psychoterapie zaměřené na tělo

Během roku 2016/2017 budou výcviku předcházet 3 preworkshopy:
  • Úvod do psychoterapie zaměřené na tělo I, Liane Zink (Brazílie): 17.5. 2016.
  • Úvod do psychoterapie zaměřené na tělo II, Richard Hoffmann (Mnichov): 2.-3.2. 2017.
  • Úvod do psychoterapie zaměřené na tělo III, Marianne Ingenhousz (Nizozemí): 18.-19.3. 2017.

Na preworkshopech poznáte mezinárodní trenéry a české lektory a asistenty, se kterými se budete setkávat během výcviku a seznámíte se s metodou a principy psychoterapie zaměřené na tělo. Účast minimálně na jednom z nich je výhodou pro přijetí do výcviku. Jendotlivé preworkshopy na sebe tématicky nenavazují, účastnit se můžete i bez zájmu o výcvik.

Úvod do psychoterapie zaměřené na tělo I

Srdečně Vás zveme na první otevřený workshop „Úvod do psychoterapie zaměřené na tělo I“ pod vedením mezinárodní lektorky Liane Zink, jehož obsahem bude úvod do metody integrativní bodypsychoterapie a užití tělesných intervencí v psychoterapii. Workshop je určen pro studenty, psychology a psychoterapeuty, kteří se chtějí vzdělávat v práci s tělem a pro zájemce o systematický výcvik v Integrativní psychoterapii zaměřené na tělo. Účast na openworkshopu je výhodou pro přijetí do akreditovaného systematického výcviku, který bude zahájen v roce 2018.
lektor:
Liane Zink
datum konání:
17.5.2016
místo konání:
Karlovka
Karlova 25, Praha 1
leták:
leták ke stažení
přihláška:
přihláška ke stažení

Úvod do psychoterapie zaměřené na tělo II

Srdečně Vás zveme na druhý otevřený workshop „Úvod do psychoterapie zaměřené na tělo II“ pod vedením mezinárodního trenéra Richarda Hoffmanna, jehož obsahem bude úvod do metody a praxe integrativní bodypsychoterapie. Dvoudenní workshop je určen pro zájemce o systematický výcvik v Integrativní psychoterapii zaměřené na tělo a dále pro studenty, psychology a psychoterapeuty, kteří se chtějí vzdělávat v práci s tělem. Účast na openworkshopu je výhodou pro přijetí do akreditovaného systematického výcviku, který bude zahájen v roce 2018.
lektor:
Richard Hoffmann
datum konání:
2.-3.2.2017
místo konání:
Karlovka
Karlova 25, Praha 1
přihláška:
online přihláška

Úvod do psychoterapie zaměřené na tělo III

Srdečně Vás zveme na třetí otevřený workshop „Úvod do psychoterapie zaměřené na tělo III“ pod vedením mezinárodního trenérky Marianne Ingenhousz. Vedle teorie budou jeho náplní také praktické ukázky práce s tělem v psychoterapii a bioenergetická cvičení. Dvoudenní workshop je určen pro zájemce o systematický výcvik v Integrativní psychoterapii zaměřené na tělo a dále pro studenty, psychology a psychoterapeuty, kteří se chtějí vzdělávat v práci s tělem. Účast na openworkshopu je výhodou pro přijetí do akreditovaného systematického výcviku, který bude zahájen v roce 2018.
lektor:
Marianne Ingenhousz
datum konání:
18.-19.3.2017
místo konání:
Karlovka
Karlova 25, Praha 1
přihláška:
online přihláška